Purity of Marble je projekt, ktorý začal výberom a reprodukciou šiestich mramorov, ktoré sú mimoriadne cenené a vzácne v prírode: Marfil, Royal Beige, Imperial Grey, Statuario, Lasa a Calacatta. Sú to masívne prírodné kamene, mramorové a porcelánové dlaždice s mimoriadne realistickým a pozorným detailom, ktorý spĺňa estetické a praktické požiadavky súčasnej architektúry pre rezidenčné a komerčné využitie.

Predstavujú ideálny materiál na obklad stien a podláh. Spájajú krásny vzhľad mramoru s odolnými a praktickými vlastnosťami, ktoré ponúkajú technické vlastnosti porcelánovej kameniny. 

Hlboká a rozhodná farba modelu Imperial Grey má elegantné biele žily, ktoré prechádzajú cez povrch.

Farba Royal Beige predstavuje klasické a elegantné mramory, kde sa jemné odtiene striedajú so žilami, čo má za následok priestory, ktoré sú sofistikované a majú nadčasový vzhľad. Najvzácnejšie a najcennejšie obklady značky Marfil boli vybrané tak, aby získali najlepší výber mramorov s harmonickým a elegantným vzorom. 

 Obklady farby Calacatta boli vybrané s ich nezameniteľnou žilou a nekonečnými farebnými odtieňmi, vytvárajúc miestnosti, ktoré prenikajú s nadčasovou eleganciou. Väčšie veľkosti zvyšujú krásu a hĺbku vzorov.

Elegantná a majestátna farba Statutario predstavuje klasický biely mramor, ktorý je ideálny pre interpretovanie miestností s dômyselným dizajnom, ktorý zodpovedá ich silným osobnostiam.

Najvzácnejšie a najcennejšie obklady farby typu Marfil boli vybrané tak, aby získali najlepší výber marfilov s harmonickým a elegantným vzorom.

Lasa je sofistikovaný biely mramor známy svojim krásnym a čistým vzhľadom. Je perfektným protagonistom pre jemný a elegantný vzhľad plný detailov. Je tiež symbolom nemennej elegancie. Tento jasný, lesklý mramor bol prepracovaný z moderného uhla a je kombinovaný s inými materiálmi (drevený efekt z kameniny, cement a kameň), čo z neho robí univerzálny materiál, ktorý vyhovuje všetkým "chutiam" a zapadá do rôznych štýlov interiéru.

 

Obklady zo série Purity of Marble je možné objednať v rôznych rozmeroch a cenách.

Rozmer: 75x150 cm. Akciová cena: 85,90 €/m2. Balenie v tomto rozmere obsahuje 1ks/ 1,125 m2.

Rozmer: 75x75 cm. Akciová cena: 69,90 €/m2. Balenie v tomto rozmere obsahuje 2ks/ 1,125 m2.

Rozmer: 120x120 cm. Akciová cena: 88,90 €/m2. Balenie v tomto rozmere obsahuje 2ks/ 2,88 m2.

Rozmer: 60x60 cm. Akciová cena: 65,90 €/m2. Balenie v tomto rozmere obsahuje 3ks/ 1,08 m2.

 

Ukážky realizácií a možných farebných kombinácií z obkladov série Purity of Marble.