Keramické obklady

Séria Carat

Kolekcia obkladov zo zérie Carat je efektným spojením tradície a moderného designu. Originálne vzory obkladov sú určené pre ľudí, ktorý oceňujú atraktívny, neopakovateľný štýl. Kolekcia Carat obsahuje množstvo neopakovateľných tvarov - od malých, ozdobných prvkov po vysoko exkluzívne vzory.

 

Séria All Over

Séria All Over zdobí a pokrýva akýkoľvek priestor. Je charakterizovaná širokou a mäkkou grafikou a odtieňmi bohatými na chrómované detaily. All Over je k dispozícii v klasických farbách, elegantná, rafinovaná a všestranná. Dokáže vyzdobiť akýkoľvek typ priestoru a vynikajúci technický výkon z nej robí ideálny produkt pre obytné a verejné priestory.

 

 

Séria Charm

Charm je séria inšpirovaná kamenným kremencom - achátom. Kameň je používaný v šperkárstve a jeho vizuálne bohatstvo dáva priestorom silnú a výraznú osobnosť.

 

 

 

 

Séria Parfum

Séria Parfum sa inšpiruje žilami z mramoru. V priestoroch vytvára pohyb a rôznorodosť. Parfum je pozoruhodný svojou grafikou v kombinácii s paletou trendových farieb - levandule a modrej - neutrálnych farieb.

 

 

 

 

Séria Trilogy

Séria predstavuje jednoduchú eleganciu s veľkou pozornosťou k detailu . V sérií Trilogy žije čistota, harmónia a klasická rovnováha. Kolekcia ponúka interpretácie klasického mramoru vyrobeného estetickou kvalitou vďaka použitiu troch technológií: porcelánová kamenina, tenká vrstvená porcelánová kamenina a jednoplášťové dlaždice.

 

 

 

Séria Bella

Séria sa stala výsledkom stretnutia  popredných porcelánových kameninových podláh a špičkových výrobcov obkladov. Poslaním série je výroba luxusných keramických obkladov v 4 značkách: Onyx, Calacata, Piasentina a Marfil. Sú výsledkom zlúčenia talianskeho štýlu, technológie a architektonických potrieb.

 

 

 

Séria Purity of Marble

Pure of Marble je dôležitá a dôsledná séria so sofistikovaným vzhľadom. Obnovuje exkluzívnu eleganciu a kvalitu talianskeho štýlu.

 
 

Pre jednoduchší výber

 mozaiky alebo obkladu

Vám odporúčame použiť

vyhľadávč mozáik

Vyhľadávanie mozaik

Materiál
Farba
Rozmer
Séria
Cena od
Cena do