Dekory & Bordúry

Dekory Adex - glass 

Séria Adex - glass zahŕňa štandardne vyrábané typy mozaikových vzorov zo sklenenej mozaiky. Jedná sa o ručne robené mozaikové vzory. V sérii sa nachádzajú aj mozaikové lemy. Na objednávku je možné vyrobiť aj iný vzor podľa požiadavky.
 

 

Dekory     / z kociek rozmeru 2,5x2,5cm /

Séria Dekory obsahuje mozaikové obrazce s vodnými motívmi. Sú vhodné a používajú sa hlavne na spestrenie mozaikového obkladu do bazénov, bazénových hál, wellness a pod.. Taktiež je možné použiť ich v ostatných priestoroch kde sa esteticky a tématicky hodia. Základnú farbu mozaiky v pozadí dekorov  je možné zmeniť podľa individuálnych požiadaviek.

 

Bordúry

Bordúry, nazývané aj ako mozaikové lemy sú vhodné na použitie ako lemy na stenách bazénov, kúpeľní a pod. Je možné použiť ich aj na dekoráciu podlahy. Doporučujeme bordúry používať v kombinácii s jednofarebnou mozaikou. V prípade požiadavky je možné vyrobiť ich aj v protišmykovej úprave.

 

Prelivy

Mozaikové prelivy sú vyskladané z rôznych druhov mozáik, kde sa jedna farba postupne prelína s ďalšími farbami do farebného prelivu. Takýmto spôsobom je vytvorený plynulý prechod medzi jednotlivými farbami v mozaike.  Na objednávku je možné vyrobiť aj iný preliv z vybraných farieb podľa požiadavky.
 

 

Textúry

Textúry sú mozaikové vzory vyskladané z viacerých druhov mozaik, ktorých vzor  navzájom na seba naväzuje a je možné ho použiť aj na väčších plochách. Vytvárajú efekt luxusnej  mozaikovej "tapety".  Výhodou je, že mozaika je vodeodolná, farebne stála a mrazuvzdorná. Je možné ňou obkladať oblúkové steny, niky a aj rôzne atypické tvary.  Podľa vybranej farebnosti môže tvoriť dominantnú dekoráciu priestoru, alebo  môže nenápadne dotvoriť atmosféru interiéru. 
 

Vyhľadávanie mozaik

Materiál
Farba
Rozmer
Séria
Cena od
Cena do